Trendi i flokëve që po çmend Vipat

Tendence
1.5K
0
sample-ad
ac47996367adf0e12547c62c3576aca7

Flokët me gërsheta duket se do të jenë modeli i preferuar i flokëve për këtë vit të ri. Pjesa më e madhe e yjeve po i përdorin ato. Pika e fortë është se gërshetat mund të kombinohen me gjithçka: që nga veshjet më sportive e deri tek ato më klasike.

Gjithashtu ato janë një mënyrë e mirë për t’u maskuar në ato ditët e këqija të flokëve papatur nevojë të kaloni shumë kohë me tharëse dhe krehër në dorë. Por kjo nuk do të thotë që një gërshetë i plotë që kap gjithë flokët është ai i duhuri. Shfletoni galerinë për të parë modelet më të bukura të gërshetave sipas VIP-ave duke filluar nga Kim Kardashian e deri te Rita ora e J.Lo.

 

4ead8b8e8c31932e8cb7267f54a22486 93f31ed0751dbc529ed2715c85c8193d cbc5e501b54c99bfbb9fa5b59aed1ac5 ca24cd6bd50a17d6d9d932dbf57bab71
sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × 2 =