(FOTO) 7 mijë $ operacion për t'i ngjarë Kim Kardashianit

Histori te rralla
605
0
sample-ad

Marlene Chinea nga Majami ka bërë një ndërhyrje estetike në vlerë 7 mijë dollarë që të duket si Kim Kardashian.

Chinea ka thënë se ky operacion ishte mundësia e vetme për të marrë një pamje të tillë, pasi kishte kaluar shumë kohë duke bërë ushtrime e duke provuar mënyra të ndryshme të cilat s’kanë dhënë rezultatin e duhur.

‘Pa marrë parasysh se sa shumë ushtrohesha në palestër nuk mund të arrija pamjen që doja. Ushtrohesha për 12 orë përgjatë 6 ditëve por përsëri pa rezultat’, ka thënë 36-vjeçarja.

Marlene ka thënë se ka hequr gjendra dhjami nga pjesë tjera të trupit dhe pastaj të njëjtën masë e ka shtuar në të pasme.sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

14 − 8 =