Mashkulli që transformohet në pak orë në femër

ShowbizzStili i jetes
1.4K
0
sample-ad

Një aktor filipinas, përvec talentit në profesionin që ka, së fundmi ka tërhequr vëmendjen në Instagram edhe për imitimet thuajse perfekte të imazheve të yjeve më të mëdha të botës së muzikës dhe kinematografisë.

Paolo Ballesteros, 31 vjeç me pak orë punë dhe me ndihmën e grimit dhe lenteve për sytë, mund të shndërrohet në Beyonce, Madonna, Katy Parry, Drew Barrymore apo Taylor Swift.

Talentin e tij ai e ndan me më shumë se 360 mijë ndjekësit në Instagram dhe ky është rezultati:

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × three =