Home / Aktualitet / Fshati Fan, aty ku i vdekuri mund të bjerë nga ura

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Fshati Fan, aty ku i vdekuri mund të bjerë nga ura

largea_capture-jpg1455478946

Në fshatin Fan të Mirditës, ku popullsia është rreth 3,000 banorë, mungon infrastruktura më minimale e mundshme: nuk ka një urë të mirëfilltë, për vetëm një sajesë prej dërrasash dhe litarësh e cila mund të rrëzohet nga momenti në moment.

Një turp i paprecedent për autoritetet, të cilat i kane lënë banorët të torturohen edhe në raste vdekjesh, me frikën se i ndjeri mund të bjerë në lumë nga momenti në moment, siç tregon edhe kjo video më poshtë, shkruan portali Jeta Osh Qef.

Check Also

Rama mbledh koordinatorët e rajonit të veriut në Velipojë: 80% e drejtorëve në qarkun e Shkodrës do ikin nga puna

80% e drejtorëve të Bashkive në qarkun e Shkodrës do të largohen nga puna. Ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + fourteen =