Home / Histori te rralla / Sherr me grushta për një vend parkimi në Tiranë (Video)

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Sherr me grushta për një vend parkimi në Tiranë (Video)

Mungesa e parkingjeve është kthyer në një problem shqetësues në Tiranë.

Ndërkohë jo rrallë mungesa e parkingut është bërë mollë sherri.

Në këtë video të postuar nga Jeta Osh Qef, shoferi i një makine BMW u përplas fizikisht me drejtuesin e një taksie pranë Zogut të Zi.

https://www.youtube.com/watch?v=umWCdHZiflw

Check Also

Mehmet Aliu, shqiptari që mblodhi mamlukët në gosti, i ekzekutoi pa mëshirë dhe u bë mbret i Egjiptit

Në fundin e Shtatëqindës, Egjipti i përkiste Perandorisë otomane. Por ligjin e bënin 24 bejlerë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − 1 =