Home / Histori te rralla / VIDEO/ I plas buza me vjehrrën, tenton ta vrasë

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

VIDEO/ I plas buza me vjehrrën, tenton ta vrasë

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”45497″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Për shkak të marrëdhënieve të këqija me vjehrrën, nusja ka tentuar që ta vrasë. Nusja e cila thuhet se ishte në proces divorci me të shoqin e ndërmori hapin kriminal pasi nuk ja kishte dalë prej kohësh të gjente gjuhën e përbashkët me vjehrrën 70 vjeçare. 

Sipas medieve, ngjarja ka ndodhur në Indi në ditët e para të muajit janar të 2016-s. Sangeeta Jain kishte tentuar disa herë të vriste vjehrrën edhe më përpara. Bashkëshorti i saj kishte kryer denoncim, por autoritetet nuk e kishin marrë seriozisht, dhe për këtë arsye, ai vendosi një kamera të fshehtë ku regjistroi gjithë ngjarjen.[/vc_column_text][vc_video link=”Share https://youtu.be/Cbh03qqCwdc”][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Deklarate e Unionit te Gazetareve Shqiptare

Ekstremistet greke dhe minoritare ndeshkojne vendin e tyre me kercenimet ndaj reportereve te medias shqiptare. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 4 =