Vjen në jetë fëmija i parë i Salsanos dhe Erjonës

Showbizz
424
0
sample-ad
c3a1d8193dd2fb383109df5d3ecf1406_L

Prej kohësh ka qarkulluar lajmi se Salsano dhe partnerja e tij aktorja Erjona Kakeli, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, edhe pse vetë ata nuk kanë bërë publike asgjë në lidhje me këtë lajm.

Por sipas disa burimeve të afërta nga miqtë e tyre, çifti po shijon statusin e prindit nga dita e djeshme.

Salsano dhe Erjona, kanë një histori gati 10-vjeçare dashurie dhe jetojnë nën një çati. Edhe pse ende nuk kanë bërë martesë me celebrim ata kanë jetuar marrëdhënien e tyre larg vëmendjes së kameras, ndaj shumë pak dinë për jetën  e tyre private.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

5 × 4 =