Videoja skandaloze për ditëlindjen e Riseldës, pedagogia e Arteve dhe bashkëshortja e Hajdin Sejdiajt

Rrjete sociale
1.5K
0
sample-ad

Riselda Sejdia, pedagoge e Universitetit të Arteve dhe bashkëshortja e biznesmenit të njohur prej vitesh në Shqipëri Hajdin Sejdia ka vendosur t’i shokjë të gjithë. Nëpërmjet një videoje që ajo e quan video humori Riselda njofton se sapo ka mbushur 31­vjeçe dhe se ka vendosur ta festojë ndryshe ditëlindjen. Riselda në fakt imiton “Gucin” tel “Al Pazar”, personazhi që e ironizon atë.

Sot kam ditëlindjen󾔗󾔗󾔐󾔒󾔠󾔠󾔓󾔖31years old󾔠:))Dhurata që i bëra vetes time për my birthday është kjo video humori ,që do ju shoqëroj për disa minuta në këtë fundvit! Le të qeshim të gjithë së bashku!"Bobo na doli dhe aktore kjo tani󾔓󾌴󾌴󾌩󾍗"JU UROJ GËZUAR VITIN E RI 2016 󾔗󾔗󾔠󾔠󾔐󾔐󾔡󾔡󾔓DHE SHUMË BEKIME PËR SHQIPTARËT ANË E MBANË BOTËS!Regjia:Dr.Riselda Sejdija󾌴󾌴󾌴Teksti:Dr.Riselda Sejdija󾌴󾌴󾌴Kostumografia:Dr.Riselda Sejdija󾌴󾌴󾌴Skenografia:Dr.Riselda Sejdija󾌴󾌴󾌴Aktore:Dr.Riselda Sejdija󾌴󾌴󾌴Koreografia:Dr.Riselda Sejdija󾌴󾌴󾌴Muzika:Stine/Çifti SimpatikVideomaker:Brahim Sejdija󾌴󾌴󾌴Aroma: Zibellino󾌴󾌴󾌴Location: @home Tirana,Albania.Ps:Një falenderim special shkon për pastiçeri "Delikatesë" U're the best one󾮗Thnx for my beautiful BDay cake󾔑󾍛󾍛󾍛Please, mos harroni të më uroni󾔓󾔗󾔗󾔠󾔠󾔔󾌩󾔔󾔖󾍔󾍛󾍛󾍛Rrrrrrrr$Hugs,Risi Mullari, më falni se kam pak emocione Mulliri󾌴󾰴󾌩Sent from my iPhone

Posted by Riselda Sejdija on Wednesday, 30 December 2015

Videoja e cilësuar skandaloze në rrjetet sociale tregon Riseldën mes luksit teksa në një monolog thotë se e ka fytyrën si qumësht dhe se flokët i lan me shampo 1 milion lekëshe. Teksa flet krejt përçart ajo i drejtohet edhe babagjyshit, me fjalë pa pikë kuptimi. Por ajo që e bën më skandaloze gjithë videon e saj të humorit prej artisteje, është fakti se është i biri ai që ka xhiruar gjithçka.

“Sot kam ditëlindjen 31years old :)) Dhurata që i bëra vetes time për my birthday është kjo video humori ,që do ju shoqëroj për disa minuta në këtë fundvit! Le të qeshim të gjithë së bashku”,­ kështu shkuan Riselda, ndërsa videon ju ftojmë ta gjykoni vetë! A ka ajo vallë dell prej artisteje?!

Facebook Comments

POST A COMMENT.

thirteen + eighteen =