Video/ Pamje skandaloze nga ish Spitali Ushtarak në Tiranë

KryesoreRrjete sociale
281
0
sample-ad

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”42626″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Kjo video  tregon gjendjen  e mjerueshme që sundon në njërin prej pavionëve të ish Spitalit Ushtarak në Tiranë, aktualisht Qendra Kombëtare e Traumës. Fjala është pë repartin e Reanimacionit, në ambientet e të cilës familjarët e pacientëve të shtruar qendrojnë të shtrirë përdhe, duke fjetur. Është një pamje që duket sikur i përket ndonjë kampi të azilkërkuesve dhe jo ambienteve të n jë spitali të propoganduar nga ministri Beqaj si i Rilindur. Ndiqeni videon e  mëposhtëme të publikuar nga “Jeta Osh Qef”..[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.facebook.com/JETAOSHQEF/videos/10153390216663371/”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 + fifteen =