Pas postimit në facebook, plas humori me ecejaket e Berishës në plazh/ FOTO

KryesoreRrjete sociale
563
0
sample-ad

“Ecja si inkursion ne vehten time dhe gjumi i thelle pa endrra, me magjine e tij shplodhese, dy aleatet kryesore te jetes time!” shkruante një ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha, duke postuar sërish disa foto duke ecur buzë detit.

Por pas këtij postimi në rrjete sociale ka plasur humori i fotove të mëposhtëme.

berishaaa berisha2 berisha3 berisha1

 

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × 2 =