VIDEO/ Tifozi i irrituar shan në transmetim live: Serbi tqr…

KryesoreRrjete sociale
208
0
sample-ad

[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/BE_uXexTovM”][vc_column_text]Ka edhe tifoza që nuk e kanë kapërdirë dot humbjen e kombëtares Shqiptare, pasi kjo humbje na uli ndjeshëm shanset për kualifikim në “Francë 2016″.

Një tifoz shqiptar nuk i ka mbajtur dot nervat e tij dhe në kohën që një televizion po transmetonte live opinionet e disa sportdashësve ai ka ndërhyrë dhe shan ashtu siç do bënte çdo tifoz pas një zhgënjimi të tillë.

Edhe pse gazetari u mundua ta ndalonte duke i thënë se është live, tifozi aty ka shprehur më shumë inatin kundrejt kombëtares dhe gjithë popullit serb.

Këtë që bëri ky tifoz do ta bënin shumë shqiptarë mbas ndeshjes ditën e djeshme.

Marrë nga Arbëra News[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fifteen + five =