Mourinho shkarkohet nëse nuk fiton të shtunën me Arsenalin

Sport
343
0
sample-ad

Fillimi jo i mirë për  skuadrën londineze të Chelsea do ti kushtojë stolin trajnerit portugez.

Jose Mourinho do të shkarkohet nga drejtimi i skuadrës nga Stanford Bridge, nëse këta të fundit mundet edhe nga Arsenali të shtunën.

Sipas mediave angleze, pronari i “Blues”, Roman Abramovich është i pakënaqur me startin e dobët të sezonit në Premierligë dhe raportin e përkeqësuar të Mourinhos me futbollistët.

Ndaj, nëse Chelsea e pëson nga Arsenali në duelin e së shtunës, portugezi mund të lirohet nga detyra.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × 4 =