Modelja Charlie Riina set fotosh të nxehta /FOTO+18

Showbizz
577
0
sample-ad

Modelja e revistës playboy, Charlie Riina ka realizuar një set fotografik tepër seksi.

Ajo nuk e ka problem të fotografohet nudo dhe këtë gjë e ka treguar dhe në këtë set fotografik ku shfaqet topless.

Gjoksi i modeles bukuroshe është vërtet bombastik.

1_1441200010-85007134_1441200018-59500973_1441200015-20688962_1441200013-39562576_1441200024-17539015_1441200021-9312572

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twenty − nineteen =