Jonida Maliqi së shpejti me klipin e ri “Jam bërë si ti!”

Kulture
317
0
sample-ad

Këngëtarja Jonida Maliqi sapo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri me titull “Jam bërë si ti” dhe nëpërmejt klipit teaser të lançuar në rrjetet sociale ka lajmëruar se shumë shpejt do të bëhët publik. Ashtu sikurse dukej edhe nga fotot e marra gjatë prapaskenave, videoklipi premton shumë me dhe Jonida duket më në formë se kurrë. Pamjeve sensuale të artistes do ti shtohet edhe bukuria magjepsese e peisazheve nga Greqia, vendi ku klipi është xhiruar. Ndërkohe që presim ta shijojmë të plotë videon ju lëmë në shoqërinë e Promos së saj.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen − nine =