Syzet e diellit Cazal për meshkuj, moda e kësaj vere

Stili i jetesTendence
1.7K
0
sample-ad
BRAD

Syzet e diellit Cazal, për meshkuj, mund të cilësohen pa frikë si syzet më në modë të këtij sezoni.

E nuk janë të paktë të famshmit që i janë drejtuar kësaj marke gjermane.

Këto syze të njohura për ekstravagancën dhe stilin unik janë më të preferuara dhe i kemi parë shpesh në filmat hollivudian dhe aktor të njohur si Al Pacino apo Brad Pitt, si dhe në videoklip,e e jo vetëm, të këngëtarëve më të njohur në botë.

Ndër ta që janë ‘të fiksuar’ pas syzeve Cazal mund të përmendim janë: Jay Z, Kanye West, Will I Am, Usher, Nelly, etj.

2 3 4 5

Facebook Comments

POST A COMMENT.

eleven − 4 =