BMV prezanton modelin e fundit të Seria 7 (Video)

Auto
359
0
sample-ad

BMV, kompania gjigande gjermane ka preantuar mbrëmë modelin e ri të Seria 7.

Me anë të këtij spoti, BMV prezanton risitë dhe klasin e BMV seria 7.

 

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × 5 =