FOTO/ Komisariati dixhital nxjerr jashtë loje të fortët. Policia rrugore e Tiranës kthehet në panair makinash luksoze

AktualitetKryesore
491
0
sample-ad

Përmes aplikacionit “komisariati dixhital”, shihet se policia nuk po “kursen” më askënd as ata me makinat luksoze.

Nga fotot shihet se janë pikërisht vetura luksoze, si Mercedes-a Porsche, etj, ato që gjobiten menjëherë nga policia, për shkak të parkimeve të gabuara kudo që iu vjen për mbarë.

Madje në pikën e bllokimit të policisë rrugore në Tiranë, të rreshtuar përkrah njëra-tjetrës një Porsche, një Audi dhe një super Ferrari i kuq!

Tani të gjithë ata që drejtojnë një makinë duhet të maten mirë kur janë në timon pasi policia nuk po kursen askënd madje as këta me makinat e luksit

ferr

Facebook Comments

POST A COMMENT.

20 − 19 =