(Video +18) E pabesueshme, çiftit nuk i pritet, seks në mes të rrugës

Histori te rralla
419
0
sample-ad

Në Tajlandë turpi nuk ekziston më. Një çiftit nuk i është pritur që të gjejë një dhomë hoteli, por vendosi të bëjë seks në mes të rrugës dhe pa e prishur terezin fare.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, shihet çifti duke bërë seks të pashqetësuar edhe pse shumë persona iu afrohen dhe i kërkohet që të ndalojnë ose bënin foto.

Ky nuk është rasti parë pasi kohët e fundit kanë qenë të shpeshta skenat në ambiente publike ku çiftet kryejnë veprime jo të hijshme.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fifteen − 2 =