Home / Foto lajme / Gomari këngëtar i shoqëruar në interpretimin e tij brilant nga njeriu me tromp / VIDEO

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/sahifaa-2/framework/parts/post-head.php on line 73

Gomari këngëtar i shoqëruar në interpretimin e tij brilant nga njeriu me tromp / VIDEO

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”31795″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Disi e vështirë për tu besuar, mirëpo ja që interpretimi i një këngë nga gomari, kafsha e lakuar më së shumti për mbajtjen e ngarkesave dhe palodhshmërinë në punë, është një realitet. Në këtë interpretim virtuoz gomari shoqërohet prej një njeriu i cili e inkurajon atë duke i rënë trompës. Dhe nuk është i zoti i tij, por një kalimtar i rastit.

Ndiqeni më poshtë dyshen e famëshme.[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/t5DsCvvmICg”][/vc_column][/vc_row]

Check Also

Eglantina Kume: Gocat e Durrësit janë si deti, i rezistojnë kohës

Një portret për aktoren e mirënjohur të kinemasë shqiptare. Si në rininë e parë Jeta e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + one =