Gjoksi shpërthyes i Imogen Thomas (Foto)

Showbizz
1.5K
0
sample-ad
imogen-thomas-9v

Imogen Thomas është një femër me forma të lakmuara dhe ajo nuk nguron t’i shfaq ato sa më tepër. 32 vjeçarja ka postuar disa foto në Instagram ku ka treguar me krenari asetet e saj.

 

 

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four × two =