Tiranë, operacioni "Dërrasat" arreston në flagrancë tutoren dhe prostitutën

Kronike
438
0
sample-ad
prostitution-in-brazil

Një femër, e cila ishte duke ushtruar prostitucion dhe tutorja e saj janë arrestuar në flagrancë, në një hotel në qytetin e Tiranës.

Burime nga policia bëjnë me dije se në kuadër të operacionit të koduar “Dërrasat” në pranga ka rënë 28-vjeçarja N.K., e cila është kapur në flagrancë duke ushtruar prostuticion si dhe tutorja e saj, 55-vjeçarja Z.Sinani.

Njëkohësisht, ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë ndaj 64-vjeçarit F.M., klient i N.K. si dhe ndaj 57-vjeçarit S.B., pronar i hotelit.

Gjithçka ka ndodhur në një nga dhomat e një hoteli në rrugën e Durrësit, në kryeqytet. Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

15 − seven =