Fatkeqësi në familjen Mavraj, babai i Mërgimit ndërron jetë

Sport
391
0
sample-ad
mavraj-285x300

 

Babai i futbollistit Mërgim Mavraj sot ka ndërruar jetë në orët e para të ditës. Babai i Mërgimit vuante prej një kohe të gjatë nga një sëmundje. Lajmin mbi këtë fatkeqësi e bënë të ditur mediat kosovare të cilat konfirmojnë dhe spitalin e babait të Mavrajt që ndodhej në Frankfurt në Gjermani.

Ceremonia funebre e të ndjerit Mustafë Mavaj do të bëhet ditën e shtunë në Kosove, në fshatin Saradan,Istog

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fifteen − two =