Makina del jashtë kontrollit, humb jetën shefi i rendit në Delvinë

KronikeKryesore
257
0
sample-ad
tr
Një aksident rrugor ka ndodhur sot në Fier ku si pasojë ka gjetur vdekjen shefi i rendit në Delvinë si dhe është plagosur në gjendje të rëndë një person tjetër.

Në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Frakullës, automjeti tip benz me targa AA437 EO, me të cilin udhëtonte shefi i rendit të Delvinës, ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka gjetur vdekjen efektivi i policisë P.B., ndërsa një person tjetër që udhëtonte me të ka mbetur i plagosur.

Nuk dihen ende rrethanat e plota të ngjarjes, ndërsa nga ana e uniformave blu po hetohet për të hedhur dritë rreth saj. Paraprakisht dyshohet se shkak për aksidentin ka qenë shpejtësia e madhe me të cilën lëvizte mjeti.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nineteen + sixteen =