Stefania Ferrario, modelja asutraliane prezanton veshje bordelloje (Foto)

Showbizz
2K
0
sample-ad

Ajo është një modele e veçantë për shkak të pamjes së saj. Stefania Ferrario është ndër të rrallat modele që i priste flokët zero dhe kjo ishte një pikë që e dallonte.

Por natyrisht që mori famë edhe në sajë të formave të saj perfekte.

Së fundmi ajo ka pozuar me një veshje prej bordelloje, ose më saktë një linjë e re veshjesh që i përqaset më shumë asaj.

Vërtet mbresëlënëse!

Facebook Comments

POST A COMMENT.

ten + 18 =