Audi prezanton zyrtarisht modelin R8

Auto
966
0
sample-ad

Audi ka prezantuar zyrtarisht makinën më të rë R8 të cilën do ta prezantojë në panairin Geneva Motor Shoë 2015.

Makina do të arrijë 100 km/h për 3.2 sekonda, 200 km/h për 9.9 sekonda si dhe do të ketë një shpejtësi maksimale prej 330 km/h.

Duket se më në fund të gjithë të apasionuarit kanë mundëesinë që tashmë ta blejnë makinën e ëndrave të tyre.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × one =