Shqiptaret më të bukurat në botë pas Brazilit e Rusisë (FOTO)

Showbizz
435
0
sample-ad

Në një renditje që është bërë para disa javësh nga media online fabvana.com, bukuria ekzotike shqiptare renditet në vend të tretë. Vendin e parë e mban Brazili, ndërsa në vendin e dhjetë renditet Bullgaria

Lista e plotë me përshkrime të shkurtra është më poshtë:
Brazili

Femrat braziliane janë femrat me forma perfekte dhe me shpirt të gjallë. Nëse do të bëni një udhëtim në Brazil do të befasoheni aq shumë, sa nuk do keni më dëshirë të ktheheni.

Rusia

Nëse gjatë jetës ke mundësi të takohesh me një femër ruse, konsideroje veten me fat. Ruset janë kategorizuar ndër femrat më të bukura në planet.
Shqipëria

Tipareve zeshkane të shqiptareve është vërtet e vështirë t’u rezistosh. Pamja e tyre ekzotike godet çdo zemër mashkulli.
Kolumbia

Vajzat kolumbiane janë tradicionale, por edhe që të lënë pa frymë në të njëjtën kohë. Bukurisë së tyre natyrale është e vështirë t’i rezistosh.

Spanja

Vajzat spanjolle janë ato që duket sikur vijnë nga parajsa. Trupi ekzotik dhe pamja e ëmbël i ka klasifikuar ato në femrat më të nxehta në botë.

SHBA

Amerikanet njihen si vajzat me flokë të artë dhe trup të tonifikuar. Nuk është aspak çudi që shumë meshkuj fluturojnë në SHBA “në kërkim të vajzave amerikane”.

Kanada

Vajzat kanadeze, përgjithësisht kanë personalitet të lartë. Kanadaja ka sjellë disa nga femrat më të nxehta në botë.

Japonia

Pamja ekzotike e femrave japoneze ka një nivel tjetër që i bën ato interesante. Trupi i vogël dhe fytyra e zbehtë mjaftojnë për të çmendur çdo mashkull.

Australia

Është vendi në të cilin femrat kanë një pamje mbresëlënëse. Të mos flasim pastaj për theksin që kanë… ah theksi! Janë mjaft të zonjat për të çmendur çdo mashkull.

Bullgaria

Femrat bullgare janë disa nga modelet më të kërkuara në botë. Pamja e tyre ekzotike të bën vërtet të çmendesh.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

two + eighteen =