Kim Kardashian poston një belfie për 27 milion ndjekësit e saj në Instagram

Showbizz
1K
0
sample-ad

Ylli televiziv, Kim Kardashian, vazhdon të surprizojë fansat e saj paraqitjet e saj.

Nuk ka diskutim që të pasmet e saj janë më seksi në planet.

Por ajo që dihet me siguri është se kur Kim Kardashian i ekspozon, çmenden rrjetet sociale.

34- vjeçarja ka ofruar sërish një foto të nxehtë për ndjekësit e saj në Instagram.

Sigurisht se nuk e keni parë këtë foto të Kim Kardashian.

Hot byqa

Dhe për të vërtetuar se përmasat e të pasmeve të saj janë të jashtëzakonshme kjo duket edhe nga fustani i saj. Teksa doli në një mbrëmje me Kanye West, Kim u befasua për së tepërmi nga veshja e saj.

Duket se të pasmet e saj nuk kanë qenë të përshtatshme për veshjen, pasi që asaj i ishte shqyer një pjesë.

Edhe pse ajo dihet se i blen rrobat më të shtrenjta, as ato nuk kryejnë punë kur vjen puna te këto të pasme.

kim 1 kim 2 kim 3 kim 5

 

Chilly: Kim held off London's chilled temperatures by wrapping up in a beige fur coat, which she kept draped around her shouldersLeggy lady: Kim posted this sexy snap to Instagram on Thursday and wrote: 'Waiting on bae shopping....'My man: Kim later posted an intimate Instagram show with Kanye, captioned 'KimKAllDay' 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

five + 13 =