Hidhet shorteu i Europa League. Na presin sfida fantastike

Sport
278
0
sample-ad
10989155_892987950768432_4483828166147458682_o

 

Hidhet shorteu i Europa League. Finalja e Varshavës afrohet dhe rrugëtimi për në Poloni fillon këtu. Derbi spanjoll Villarreal-Sevilla dhe derbi italian Fiorentina – Roma.

Hera e parë për ekipet italiane. Hera e parë që arrijnë të kualifikohen të gjitha në raport me kundërshtarët të cilët u përballën. Ndeshjet do të zhvillohen në datën 12 dhe 19 Mars.

NDESHJET:
Everton – D.Kyiv
Zenit-Torino
Villarreal-Sevilla
Brugge-Besiktas
Fiorentina-Roma
Wolfsburg-Inter
Napoli-Din.Moskva
Dnipro-Ajax

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fourteen − three =