Jenna nuk ju lë të merrni frymë

Showbizz
473
0
sample-ad

Ajo është një prej modeleve më seksi në botë dhe tash po e vërteton këtë me serinë e fundit të fotove.

Jenna Chapple është modelja e njohur amerikane e cila nuk heziton të tregojë në kamerë asetet e saj trupore.

Ajo në fotografitë e fundit të realizuara e konfirmon se ka një trup bombastik, me gjoks që ju shokon.

Fotografitë janë realizuar për kampanjën e kompanisë 138 Water.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one × three =