Garë të pasmesh mes motrave Kardashian

Showbizz
333
0
sample-ad

Khloe Kardashian duket se është në garë të pasmesh me motrën e saj Kim.

Ajo është fotografuar me një palë streçe të zeza transparente, ku dukeshin qartë format e saj të bollshme.

Edhe pse fotot e Khloe nuk i kanë lënë asgjë imagjinatës dhe dukej goxha e rrumbullaksur, vështirë t’ia marrë Kimit fronin për të pasmet më të famshme në botë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × 5 =