Disa copa akulli që duken si bizhuteri (Foto)

Foto lajme
947
0
sample-ad

S’janë bizhuteri por akull (Foto)

Ajo njihet edhe si Mbretëresha e Akullit.

Bëhet fjalë për fotografen kanadeze, Annie Degre- Blais.

Ajo sfidon temperaturat e akullta në Kebek dhe sjell këto imazhe befasuese.

Mund të duken si bizhuteri të çmuara, por janë copa akulli.

42- vjeçarja i ka bërë fotot në lumin Saint- Lawrence.

Që rezultatet të jenë vërtet befasuese, ajo fotografon në perëndim të diellit.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

eleven − 8 =