Një orgji në rajonin e policisë (Foto)

Showbizz
380
0
sample-ad

Kjo foto, ku duket një polic duke u argëtuar me një bjonde nudo brenda një rajoni policie, ka bërë që të nisë një hetim i gjerë në Paraguaj.

Fotoja është publikuar në një gazetë kombëtare, Chronica.

Burimi i fotos thuhet se është një oficer policie.

Ai i tha gazetës se në rajonin e policisë bëhen orgji, vijnë prostituta dhe striptiste.

“Madje edhe më keq se kaq. Kjo gjë duhet ndalur,” tha ai.

Një zëdhënës i policisë tha se ka nisur një hetim i gjerë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × 1 =