“Don Car-leone” dorëzon flotën e makinave (Foto)

Kuriozitete
992
0
sample-ad

Një lord i krimit në Britani, i njohur edhe si Don Car-leone për shkak të flotës me makina superluksoze, ka dorëzuar tek policia katër prej tyre.

Alexander Surin ka dorëzuar një Ferrari California kabrio, një Ferrari GT 599, një Ferrari Enzo dhe një Rolls Royce Phantom, me një vlerë prej mbi 1 milionë sterlina.

Ai akuzohet se ka trafikuar ketaminë.

Më herët kishte mohuar se të ardhurat i kishte nga krimi, ndërsa tani ka pranuar se makinat i ka blerë me paratë e fituara në mënyrë të paligjshme

 

 

Don CAR-leone - Alexander Surin's Ferrari Enzo Don CAR-leone - Alexander Surin
sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × four =