Lefter Maliqi presion Bashës për Bashkinë e Beratit: Populli më mbështet të vetëshpallem kandidat

AktualitetPolitike
292
0
sample-ad

Ish-deputeti demokrat, Lefter Maliqi ka nisur presionin ndaj Lulzim Bashës nga facebook-u për t’u propozuar si kandidat për Bashkinë e Beratit.

 “Të nderuar miq! Gjatë dy muajve të fundit kam marrë shumë telefonata dhe mesazhe nga ju,ku me keni nxitur,motivuar dhe mbështetur për t’u vetëpropozuar si kandidat për Kryetar i Bashkisë Berat! Në pamundësi për tu kthyer përgjigje te gjithëve,dua t’ju falënderoj sinqerisht. Le të presim vendimin e strukturave vendimmarrëse!Respekt,mirënjohje për ju dhe gëzime ne familjet tuaja”, shkruan Maliqi.

Prej kohës, Lefter Maliqi ka nisur edhe takimet në Berat në përpjekje për të siguruar mbështetjen e anëtarësisë së PD-së në atë zonë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

9 − 4 =