"Mësuesja e seksit", ka kryer marrëdhënie me tre nxënësit e saj. Futi rivalët në sherr (FOTO)

Histori te rralla
309
0
sample-ad

Vazhdojnë të dalin në dritë detaje tronditëse nga gjyqi për atë që është quajtur në SHBA si “mësuesja e seksit”. Brianne Altice, 35 vjeç, ka dalë përpara gjykatës pasi akuzohet se ka bërë seks me të paktën tre nxënës.

Por padi është ngritur edhe për një nga dashnorët e saj.

I riu akuzohet se ka kërcënuar rivalin e tij me vdekje me anë të mesazheve.

Emri i tij nuk bëhet i ditur.

Mësohet se ai kishte tentuar të mbronte mësuesen nga padia, pasi rivali i tij kishte përhapur fjalën se shkonte me mësuesen.

Duket se ai kishte me mësuesen diçka më shumë se seks.

Pas disa mesazheve kërcënuese, viktima iu drejtua policisë.

Tani mësuesja dhe një nga dashnorët janë në telashe të thella.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

11 + ten =