Chelsea mbyll këtë muaj marrëveshjen me Reus dhe Varane

Sport
203
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”17517″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Jose Mourinho do të forcojë skuadrën e tij për pjesën e dytë të stinorit në Premierligë. Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho, dëshiron të sigurojë shërbimet e dy superyjeve për fazën e dytë të stinorit në Premierligë.

Sipas raportimeve të mediave britanike, Chelsea këtë muaj do të mbyll marrëveshjet me anëtarin e Borussia Dortmundit, Marco Reus dhe mbrojtësin e Real Madridit, Raphael Varane.

Për Reus, londinezët do ta blejnë klauzolën e largimit prej rreth 25 milionë eurosh, teksa një shumë të tillë pritet ta japin edhe për francezin Varane.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × 3 =