Foshnja e parë e vitit 2015 është një mashkull 4 kg e 150 gr nga Tepelena

AktualitetKryesore
200
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”16623″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Lidhur me emrin familjarët shprehen se ende nuk e kanë menduar se si do ta quajnë atë, duke sqaruar se foshnja e porsalindur në mëngjesin e sotëm është fëmija i tretë i familjes.

Foshnja e parë për vitin 2015 i përket gjinisë mashkull dhe ka lindur në maternitetin “Koço Glozheni” në kryeqytet. Mësohet se foshnja ka lindur rreth orës 00:01 dhe i përket një familjeje nga qyteti i Tepelenës. Ndërkohë nga ana tjetër mjekët kanë pohuar se foshnja ka lindur në peshën 4 kg e 150 gr dhe gëzon shëndet të plotë. Sa i takon emrit familjarët shprehen se ende nuk e kanë menduar se si do ta quajnë atë. Familjarët thonë se foshnja e lindur sot në mëngjes është fëmija i tretë i familjes.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 × one =