Gjoksi i lakuriqtë i Chelsea Handler shkrin edhe borën në mal

KryesoreShowbizz
279
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”16538″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Prezantuesja dhe komikja Chelsea Handler përsëri është zhveshur, dhe kjo është një shenjë për të luftuar censurën e Instagramit.

Handler ka postuar një fotografi në majë të një mali me dëborë dhe momenti interesant i fotografisë është se për këtë censurë ajo vendosi të heq sytjenat dhe të tregojë gjoksin e saj.

Arsyeja për këtë fotografi të Chelsea është për të luftuar censurën e Instragramit dhe këtë foto e ka shpërndarë në profilin e tij edhe reperi 50 Cent.

“Përshëndetje, vetëm dua t’ju them se unë e dua Chelsea Handler jashtë çdo lloj mase”, shkroi ai në përshkrimin e fotos[/vc_column_text][vc_single_image image=”16540″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × four =