Audi me model special për Vitin e Ri

Auto
207
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”16523″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Audi Exclusive për këtë fundvit ka përgatitur një tjetër veturë interesante, modelin special RS6 Avant.

Me pak fjalë, kjo veturë tani eksterierin e ka me ngjyrë hiri mat, po ashtu posedon edhe disa elemente të bëra nga fibra të karbonit, rrotat e zeza, ulëset prej lëkure me ngjyrë të zezë dhe qepje me ngjyrë të verdhë në enterier.

Modeli RS6 Avant posedon motor Twin-Turbo, 4.0-litra, V8 me kapacitet prej 560 kuajfuqi, i kombinuar me një marsh Tiptronic prej 8 shpejtësive.

Ky model po ashtu posedon sistemin 4×4 dhe shpejtësinë prej 0 deri në 100 kilometra në orë e arrin për 3,9 sekonda, ndërsa shpejtësinë maksimale mund ta arrijë deri në 305 km / h.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16524″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16525″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16526″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16527″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

thirteen − 4 =