Torres pritet si mbret në Madrid

Sport
316
0
sample-ad

Fernando Torres është pritur nga shumë tifoz në aeroportin e Madridit. Rikthimi i El Ninjo në skuadrën e Atleticos së Madrid ka sjell gëzim të madhe tek tifozët e kësaj skuadre.

Torres mbërirti në mesditë në Madrid, dhe në airoport ku u prit nga shumë tifozë të cilën kërkuan autografe dhe foto prej tij.

Jam i emocionuar dhe i lumtur që jam rikthyer. Jam shumë i nderuar si gjithmonë” , ka thënë Torres.

Torres së fundmi luajti me Milanin, por nuk arriti të tregoj vlerat e tij në San Siro, pas huazimit në verë nga skuadra e Chelsea.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

eighteen − 7 =