Tendenca për festat janë veshjet e bardha

Tendence
604
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”16065″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]E kuqja nuk ka dal nga moda ende, por ndonjëherë duhet ta lini mënjanë traditën dhe të provoni diçka jo shumë të zakontë dhe në këtë rast ju këshillojmë ta ndjeni veten si mbretëreshën e borës, për t’u dukur më elegante, kuptohet!
Me pak fjalë fustane mini apo të gjata, pallto të leshta apo peliçe, fund apo pantallona zbuloni se cilat janë veshjet më të mira për festat e 2014, por në ngjyrën e bardhë. Çdo model të veshjeve kombinojini me një make- up të bukur dhe në tendence për festat e 2015, ku patjetër që do të jeni të mrekullueshme.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16067″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16068″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16069″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16070″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16071″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16072″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16073″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16074″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16075″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × three =