Temperaturat e larta zhveshin Kate Upton

Showbizz
236
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”16235,16236,16237,16238,16239,16240,16241,16242,16243,16244,16245″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][vc_column_text]

Kate Upton është konsideruar si vajza më seksi e planetit nga revista “People”. Ajo ka realizuar një set fotografik për koleksionin e të brendshmeve Sports Illustrated ku është imazh edhe Irina Shayk.

Kate ka treguar në këtë set linjat dhe format e saj bombastike të cilat e bëjnë që të jetë femra më seksi në botë. Kate, vetëm 22-vjeçare shihet me sfond në plazh dhe bikini shumëngjyrëshe.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

12 − eight =