Vetura ‘Aston Martin One-77 Q’

Auto
172
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15980″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Aston Martin One-77 Q është njëri nga më të dëshiruarit në listën e gjërave që njerëzit e dëshirojnë si dhuratë për Vitin e Ri. Padyshim që të gjithë do e dëshironin një veturë të tillë si dhuratë për Vitin e Ri.

Një super-veturë mbi super-veturat e tjera, një veturë super-seksi me një motor 7.3 litërsh V12. Është ky modeli One-77 Q që doli në shitje kohët e fundit, por është aktualisht në krye të listës së veturave që shiten më së shumti.

Vetura përveç se është tejet luksoze dhe që kushton mjaftë shtrenjtë, prodhon 750 kuaj-fuqi dhe 533 çifte rrotulluese. Shpejtësia e saj maksimale është 355kmh[/vc_column_text][vc_single_image image=”15982″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15983″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15985″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15986″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15987″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15988″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 + 1 =