Pantallonat e gjera nuk dalin nga moda

Tendence
234
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”16018″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Nga xhinset e viteve ’70, të veshura nga yjet e modës, e deri te pantallonat serioze, nga sfilata Pranverë 2015 e Tom Ford,pantallonat e gjera janë zyrtarisht “in”.

Si klasikë e përhershme, gjithmonë krijojnë freski nga sezoni në sezon. Janë moderne, sjellin pamje specifike dhe të posaçme, e cila të frymëzon në mënyrë femërore dhe të sofistikuar.

Ja sesi mund të dukeni me stil, duke i kombinuar në mënyrë të përsosur këto pantallona.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16019″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16020″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16022″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16023″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four × three =