Njihuni me femrën më elastike në botë

Kuriozitete
677
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15999″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Jo shpesh kemi dëgjuar për akrobatet që mund të transformojnë trupin e tyre në mënyra të ndryshme, duke u cilësuar si femra shumë elastike. E ngjashme është rusja 28 vjeçe Julia Guenthel e njohur si Zlata, kjo vajzë është shumë elastike dhe mund të transformojnë trupin e saj në shumë mënyra të ndryshme.

Zlata këtë aftësi e mori në cirkun për akrobacione qysh në moshën 4 vjeçe, kur edhe i pëlqeu shumë ky fenomen. E duke ju falënderuar punës së pa lodhshme të saj dhe aftësisë e bëri që kjo të jetë femra me elastike në botë.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16000″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16001″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16002″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16003″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16004″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × 4 =