Mark Wahlberg dhe gruaja e tij më në formë se kurrë

Showbizz
744
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”16151″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Mark Wahlberg dhe gruaja e tij, Rhea, kanë vendosur që të pushojnë disa ditë në Barbados, nën shoqërinë e dy nga katër fëmijët e tyre.

Ajo që binte në sy, ishin muskujt e aktorit 43-vjeçar, por edhe format super seksi të gruas së tij.

Edhe pse kanë vite të martuar bashkë, ata dukeshin shumë të dashuruar, ndërsa kanë shkëmbyer disa puthje të nxehta në publik.mark[/vc_column_text][vc_single_image image=”16149″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16150″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16152″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16154″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16153″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16155″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

two × 2 =