Aksidenti në Mal të Zi, udhëtimi i fundit i 25- vjeçares dhe fotot e Krishtlindjeve në Dubrovnik

AktualitetKryesore
265
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image border_color=”grey” img_link_target=”_self” image=”16140″ img_size=”full”][vc_column_text]Krishtlindjet e fundit të Orena Kuca, vajza 25 vjeçare, e cila për fat të keq humbi jetën në Malin e Zi, në aksidentin ku autobusi me 57 shqiptarë kishte shkuar për të festuar Krishtlindjen në Kroaci

25-vjeçarja është personi i vetëm që humbi jetën një natë më parë nga rrëzimi i autobusit në Tivar, teksa kthehej nga vizita në Dubrovnik.

Para aksidentit tragjik në Tivar, 25-vjeçarja ka postuar disa nga momentet e fundit të jetës së saj. Ajo ka postuar në faqen e saj të rrjetit social “Facebook” disa foto të vizitës në Dobrovnik.

Më 16 dhjetor, rreth orës 18:00, një autobus me 53 turistë shqiptarë ra në atë që quhet Ura e Mërkotit në Tivar, ku si pasojë mbeti i vdekur e reja Kuca dhe u plagosën 32 të tjerë, jashtë rrezikut për jetën.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16141″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16144″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”16145″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × 2 =