Si mund të mbroni duart nga i ftohti

Shendeti
175
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15734″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]I ftohti i stinës së dimrit shpesh shkakton probleme të shumta për lëkurën, sidomos për duart të cilat janë në kontakt të drejtpërdrejtë me të. Efektet e të ftohtit kërkojnë kujdes nga ana jonë, për të mbrojtur lëkurën e duarve duhet të përdorim kremra të nevojshëm mbrojtës dhe zbutës. Mund të hedhësh pak nga kremi në pëllëmbën e dorës dhe në formë masazhi e përhap në të gjithë sipërfaqen duke bërë që ato të jenë të mbrojtura nga kontakti me të ftohtin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fifteen + seven =