Pas rikthimit në La Liga, Torres debuton kundër rivalit historik Real Madridit

Sport
177
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15930″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Fernando Torres rikthehet te Atletico Madridi por ky rikthim nuk është si herët e tjera, pasi ylli spanjoll, do të ketë një debutim të veҫantë në rikthimin e tij tek skuadra Madrilene.

Përderisa vetëm orët e ndajnë spanjollin para se të rikthehet në Vicente Calderon, mediat spanjolle njoftojnë se El Ninjo do të debutojë pikërisht kundër rivalit lokal, Real Madrid.

Kjo sfidë zhvillohet më 7 janar dhe është në kuadër të Kupës së Spanjës.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

eight − 3 =