Pas rikthimit në La Liga, Torres debuton kundër rivalit historik Real Madridit

Sport
268
0
sample-ad

Fernando Torres rikthehet te Atletico Madridi por ky rikthim nuk është si herët e tjera, pasi ylli spanjoll, do të ketë një debutim të veҫantë në rikthimin e tij tek skuadra Madrilene.

Përderisa vetëm orët e ndajnë spanjollin para se të rikthehet në Vicente Calderon, mediat spanjolle njoftojnë se El Ninjo do të debutojë pikërisht kundër rivalit lokal, Real Madrid.

Kjo sfidë zhvillohet më 7 janar dhe është në kuadër të Kupës së Spanjës.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four + 1 =