Sofia Jaramillo femra më seksi në Kolumbi

Showbizz
1.1K
0
sample-ad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15285″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Sofia Jaramillo është një nga femrat më seksi në Kolumbi. Modelja e njohur ka pohuar se është një tifoze e flaktë futbolli dhe zemra e saj rreh për Manchester United.

Me këtë tifoze, Manchester mund të bëjë shumë fansa për vete![/vc_column_text][vc_single_image image=”15284″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15283″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15282″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15281″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15280″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15279″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_single_image image=”15278″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Facebook Comments

POST A COMMENT.

nine + two =